Mindray

Mindray – profesjonalna opieka zdrowotna w zasięgu ręki

Mindray to czołowy producent urządzeń i rozwiązań medycznych na świecie. Urządzenia diagnostyczne Mindray są projektowane i wykonywane w taki sposób, aby zapewniać szeroki dostęp do jeszcze lepszej opieki zdrowotnej w placówkach medycznych na całym świecie – od prywatnych gabinetów lekarskich, a aż po oddziały funkcjonujące w ramach szpitali specjalistycznych.

Jako dystrybutor rozwiązań marki w Polsce oferujemy Państwu szeroki wybór nowoczesnych aparatów USG Mindray. USG Mindray to zaawansowane systemy obrazowania medycznego znajdujące zastosowanie w:

  • kardiologii,
  • ginekologii i położnictwie,
  • radiologii,
  • diagnostyce i leczeniu pacjentów wymagających intensywnej terapii.

Marka dostarcza rozwiązania dedykowane do pracy stacjonarnej, jak i mobilne aparaty USG, dzięki którym badania z zakresu diagnostyki obrazowej mogą zostać przeprowadzone w praktycznie dowolnym miejscu, także na miejscu wypadku przed skierowaniem poszkodowanego do odpowiedniej placówki medycznej.

USG Mindray – ultrasonografia dla wymagających

Klientów poszukujących bezkonkurencyjnej jakości w atrakcyjnych cenach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na aparaty USG Mindray. W stałym asortymencie posiadamy urządzenia o szerokim spektrum zastosowań w placówkach medycznych. Współpracujemy z Klientami z całej Polski, dostarczając aparaty USG wszędzie tam, gdzie niezbędne jest unowocześnienie bazy sprzętowej w celu zapewnienia jak najlepszej opieki pacjentom.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości oraz pomogą w wyborze rozwiązań najbardziej optymalnych dla Państwa potrzeb. Obok aparatów USG Mindray oferujemy również aparaturę medyczną innych cenionych w branży marek. To pozwala nam odpowiadać na potrzeby i oczekiwania poszczególnych jednostek opieki medycznej, przy jednoczesnym zachowaniu założeń budżetowych w zakresie modernizacji zaplecza sprzętowego. Współpracujemy również z nowopowstającymi gabinetami specjalistycznymi i przychodniami.