Kariera

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Właśnie szukamy pracowników!
Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel medyczny

Obszary działania do wyboru: Wielkopolskie, Dolnośląskie, Łódzkie

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów
  • aktywne pozyskiwanie oraz budowanie trwałych relacji z klientami,
  • prowadzenie prezentacji sprzętu medycznego w środowisku medycznym,
  • promowanie aparatury medycznej poprzez udział w sympozjach i targach
    branżowych,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • raportowanie aktywności oraz dokumentowanie sprzedaży,
  • współudział w tworzeniu strategii sprzedażowej firmy,

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, preferowane będą
    kandydatury z doświadczeniem w zakresie sprzedaży aparatury
    medycznej, w szczególności USG,
  • wykształcenia wyższego, mile widziane z zakresu medycyny, inżynierii
    biomedycznej lub kierunków pokrewnych,
  • znajomości medycznego rynku lokalnego,
  • wysokiego poziomu zdolności interpersonalnych,
  • orientacji na realizację celów, silnej motywacji i zaangażowania w pracę,
  • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • znajomości procedur związanych z zamówieniami publicznymi,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznym środowisku pracy,
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.

W treści CV prosimy o zamieszczenie zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Serwisowy

  • Prowadzenie instalacji i uruchomień urządzeń w placówkach Klientów,
  • Wykonywanie przeglądów i czynności konserwacyjnych urządzeń specjalistycznych zgodnie ze specyfikacją producenta,
  • Wykonywanie napraw urządzeń,
  • Wsparcie dla Klientów poprzez udzielanie porad technicznych,
  • Wykonywanie modyfikacji urządzeń zgodnie z zaleceniami producenta,
  • Wykonywanie prac administracyjnych związanych z raportowaniem wykonanych zadań.

  • Wykształcenie średnie techniczne - elektronika, elektrotechnika, itp.
  • Uprawnienia SEP do 1kV - mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość systemu Windows, MS Office, MS Outlook
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolności komunikacyjne, systematyczność, doskonała organizacja
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • szkolenia za granicą,

Prosimy o przesyłanie ofert zawierających list motywacyjny ze zdjęciem, życiorys zawodowy oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.z 1997 r. nr 133, poz. 883 prosimy przesyłać klikając:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ADO-MED Sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ADO-MED Sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach przy ul. Bytomskiej 38B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.